W tym roku szkolnym konkurs Kangur matematyczny, będzie odbywał się w formie elektronicznej. Organizatorzy planują przeprowadzenie testu próbnego i konkursu właściwego według harmonogramu dostępnego na stronie http://www.ssodelta.edu.pl/

Wszystkich zapisanych uczestników bardzo proszę o zapoznanie się z instrukcją przebiegu logowania i konkursu.

Klasa/oddział szkolny kategoria konkursu
2 Żaczek
3 Maluch
4 Maluch
5 Beniamin
6 Beniamin
7 Kadet
8 Kadet

Organizatorzy konkursu radzą:

Jeśli w trakcie trwania konkursu nastąpi awaria komputera, zawieszenie się przeglądarki lub przerwa w dostawie prądu czy Internetu, nie musisz wszystkiego rozpoczynać od nowa. Na innym urządzeniu lub w innej przeglądarce zaloguj się na swoje konto, kliknij zakładkę „Konkursy” i przy danej sesji kliknij przycisk „Kontynuuj”. Wykonane dotychczas działania powinny zostać zapisane. Nie loguj się ponownie na poprzednim urządzeniu lub zmień przeglądarkę, aby uniknąć nadpisania danych aktualnych danymi poprzednimi.

Loginy i hasła dostępu do platformy,na której będzie odbywał się konkurs otrzymają rodzice zainteresowanych uczniów poprzez dziennik elektroniczny.

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji życzę powodzenia

i trzymam mocno kciuki - szkolny koordynator konkursu M.Urbaniak