29 stycznia rozpoczęły się półkolonie zimowe w Szkole Podstawowej nr 16.

W pierwszym dniu jak zwykle mnóstwo atrakcji, niespodzianek, ale i trochę obowiązków. Obowiązków, w ferie?! Oczywiście, że tak trzeba wymyślić nazwę grupy, wykonać plakat oraz stworzyć jak najciekawszy okrzyk grupy.

Grupa I - wychowawca Pani Kasia Doroz

Grupa II - wychowawca Pani Ela Ratajczyk - Gajda

Grupa III - wychowawca Pani Magda Pomorska

Wszystkie kolejne dni obfitowały w wiele atrakcji. Uczestnikom  nie brakowało pomysłów na świetną zabawę!

Ostatni dzień półkolonii krył jak zwykle szereg niespodzianek. Po pysznym śniadaniu uczestniczyliśmy w zajęciach z "Bystrzakiem", rywalizowaliśmy w wielu konkurencjach sportowych, a później trenowaliśmy z harcerzami udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. A na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i małe co nieco, natomiast opiekunom wręczyliśmy przygotowane przez uczestników przepiękne dyplomy i laurki.

Dzieciakom - uczestnikom półkolonii życzymy udanych ferii, opiekunom pięknie dziękujemy i również życzymy wszystkiego dobrego na II tydzień ferii.

Resztę zdjęć można oglądać w szkolnej galerii - zapraszamy.