Dyrekcja Szkoły informuje,

Szanowni Państwo

• w związku z sytuacją epidemiczną w kraju szkoła zostaje zamknięta dla interesantów z zewnątrz,  uprzejmie prosimy Państwa o kontakt ze szkołą w formie telefonicznej bądź też za pośrednictwem poczty mailowej;

• dokumenty związane z rekrutacją do przedszkola, zgłoszeniem obwodowym dziecka do klasy pierwszej, zgłoszeniem do świetlicy szkolnej prosimy przesłać na adres poczty mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  po wypełnieniu i podpisaniu odpowiedniego druku prosimy wykonać zdjęcie (lub zeskanować) i przesłać na pocztę mailową.

Jednocześnie przypominamy Państwu, że wniosek rekrutacji dziecka do przedszkola znajduje się na stronie naboru, natomiast zgłoszenie obwodowe i karta zgłoszenia do świetlicy dostępne są  na stronie szkoły: sp16dg.pl