Szanowni Rodzice.

W związku z komunikatem Ministra Zdrowia  z dnia 25.03.2021 r. nasze oddziały przedszkolne zostają zamknięte w terminie od 27 marca do 9 kwietnia 2021 r.

W tym czasie oddziały przedszkolne zobowiązane są do zapewnienia opieki dzieciom, których rodzice zatrudnieni są w systemie ochrony zdrowia realizując zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 lub wykonują zadania w służbach mundurowych realizując zadania  związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice którzy spełniają powyższe kryteria i chcą zapewnienia opieki dziecku proszeni są do w terminie do 28.03.2021 przekazać do sekretariatu szkoły lub przesłać  drogą elektroniczną  (adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez dziennik elektroniczny do Dyrektora szkoły) wypełnione OŚWIADCZENIE.

W załączeniu przekazujemy wzór Oświadczenia.