Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdują się w ulotce dostępnej tutaj

Aby zapoznać się z ofertą, proszę kliknąć w poniższy link, tam znajdziecie Państwo wszystkie informacje o ubezpieczeniu. Uwaga! Termin możliwości ubezpieczenia dziecka Kończy się w nieprzekraczalnym terminie 30.09.2022.
"Nieszczęśliwy wypadek może się zdarzyć zawsze i wszędzie np.: w przedszkolu, w szkole, na uczelni, a nawet w domu czy na wakacjach. Dlatego przygotowaliśmy ofertę ubezpieczenia NNW PZU Edukacja.
NNW PZU Edukacja to ochrona:
bez względu na miejsce – ubezpieczenie działa w Polsce i poza jej granicami
(z wyjątkiem usług assistance, które zapewniamy na terenie Polski),
bez względu na czas – ochrona 24 godziny na dobę przez cały okres ubezpieczenia.
Ubezpieczenie obejmuje m.in.:
złamania, zwichnięcia, porażenie prądem lub piorunem, oparzenia, odmrożenia, wstrząśnienie lub podejrzenia wstrząśnienia mózgu, pogryzienia, ukąszenia, zatrucia gazami i produktami chemicznymi,
ciężkie choroby m.in. cukrzycę typu 1, neuroboreliozę, wściekliznę, sepsę, a także wystąpienie pocovidowego zespołu PIMS-TS,
trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowany m.in. poważnym uszkodzeniem ciała,
zwrot kosztów: zakupu ortez, szyn, gorsetów, aparatów słuchowych oraz odbudowy stomatologicznej zębów stałych,
usługi assistance: pomoc medyczną, rehabilitacyjną i pielęgniarską, pomoc psychologa (nawet do 2000 zł), korepetycje (nawet do 1200 zł), infolinię medyczną,
wypadki komunikacyjne na wodzie i w powietrzu, a także wypadki spowodowane uprawianiem sportów (rekreacyjnie, wyczynowo, zawodowo) – nawet tych wysokiego ryzyka.
Masz pytania? Zachęcam do kontaktu."
Agnieszka Świątek
Agent PZU
PZU SA
ul. Modrzejowska 84, 42-500 Będzin
k: 502 488 022

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW PZU, można przeczytać  tutaj

wersja podstawowa ubezpieczenia

wersja rozszerzona ubezpieczenia

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 można ubezpieczać dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Kwota ubezpieczenia to:

49,00 zł - wariant podstawowy

60,00 zł - wariant rozszerzony.

Uczniowie będą ubezpieczeni na sumę 9.000, 00 zł.