NABÓR DO KLASY PIERWSZEJ DLA UCZNIÓW SPOZA REJONU SZKOŁY (TERMIN DO 21.08.2020).

Wolne miejsca w klasie I szkoły podstawowej. Rodzicu, jest czas na podjęcie ważnej decyzji.

Szanowni Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi

w Dąbrowie Górniczej ul. M. Konopnickiej 56, uprzejmie informujemy, że trwają zapisy do klasy pierwszej szkoły podstawowej dzieci 7- letnich spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej ul. M.Konopnickiej 56 (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.32 262-38-71)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną skierowaną do najmłodszych uczniów. Czas na złożenie wniosku rekrutacyjnego upływa dnia 21.08.2020r. Jednocześnie informujemy, że na głównej stronie naszej szkoły (www.sp16dg.pl) znajduje się do pobrania wniosek  rekrutacyjny oraz harmonogram rekrutacji uzupełniającej. Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością odpowiemy na pytania rodziców, po wcześniejszym umówieniu się możliwe jest pokazanie i poznanie szkoły.

Alicja Biegańska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16