Pod takim hasłem odbędzie się kolejny FESTYN RODZINNY w naszej szkole.

17 maja 2014r (sobota) po raz  kolejny  spotkamy się w gronie rodziców, uczniów, nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy, by znowu razem spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Zagwarantują to nam między innymi,  utalentowani  uczniowie, którzy zaprezentują się na estradzie festynu. Będą także zaproszeni goście, ale póki co, to niespodzianka.

Mamy nadzieję, że Szanowni RodziceJ  tradycyjne nie zawiodą i zaangażują się w uświetnienie  imprezy, wypiekając  znakomite ,nie mające sobie równych smakowite ciasta, przyrządzając  sałatki oraz przekąski, cieszące się niezaprzeczalnym powodzeniem .

Na stanowiskach klasowych będziemy również  degustować smaczne i jakże zdrowe soki owocowo- warzywne, napijemy się aromatycznej kawy czy herbaty. Tradycyjnie będą stoiska na których uczniowie zaproponują fajna zmianę wyglądu, cos fajnego z domowej biżuterii, miejsce do zabawy dla maluszków.

Na stoiskach będziemy mogli także zakupić ciekawą książkę za grosik , a w bibliotece szkolnej podziwiać  wystawę prac malarskich Pani Marii Orzeł. Będzie muzyka, taniec,  dużo uśmiechu.

To tylko namiastka tego, co przygotowaliśmy na ten dzień. Atrakcji jednak będzie co niemiara i jak corocznie czas minie nadspodziewanie szybko. Zapewniamy, że będzie to czas relaksu i doskonała okazja do  wzajemnych , życzliwych rozmów i znakomitej zabawy.

Czekamy na niecodzienne propozycje  zabaw i nowe propozycje stoisk ! Rodzicu, jeżeli masz czas i ochotę razem z nami zaangażować się w organizację zapraszamy.

Pozdrawiam wszystkich

Szkolny koordynator  festynu  - Ela Borówka