WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI

W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Lista rzeczy niezbędnych dla pierwszoklasisty rok szkolny 2020/2021:

· komplet książek z edukacji wczesnoszkolnej i j.angielskiego – uczeń otrzymuje w ramach dotacji podręcznikowej. Rodzic zakupuje podręcznik do religii, jeżeli dziecko będzie korzystało z zajęć religii.

· 4 zeszyty formatu A-4  / 2 w trzy linie oraz 2 w kratkę/

· piórnik, a w nim tylko:  ołówek HB 2x, temperówka z pojemniczkiem, gumka, klej w sztyfcie, linijka 15 – 20 cm z widoczną podziałką, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, kilka kolorów flamastrów, kredki ołówkowe

·       nakładka silikonowa korygująca chwyt /dla dzieci mających z tym problem/

· przybory do plastyki w płóciennym woreczku: farby plakatowe 12 kolorowe + 2 pędzle o różnej grubości + pojemnik na wodę z przykrywką uniemożliwiającą wylanie się wody, kredki pastelowe, kredki świecowe, blok A4 rysunkowy i techniczny, blok rysunkowy A3, papier kolorowy A4 (wycinanki) nie może być samoprzylepny, blok techniczny kolorowy, plastelina, 2 teczki z gumką (na prace plastyczne)

·  ryza papieru ksero – jedna na rok.

·       strój gimnastyczny: granatowe spodenki, biała koszulka,

·       sportowe buty zmienne w woreczku

Bardzo proszę, aby wszystkie przybory i materiały były podpisane.

Wychowawca klasy pierwszej

Iwona NowackaJ