Radosne chwile podczas kolorowych i radosnych dni w przedszkolu

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im.Związku Orła Białego.

Od piątku 1 września, razem z nami są przedszkolaki. Maluszki mają 3, 4 i 5 lat. Dla większości z nich to ich pierwsze dni w przedszkolu! Zobaczcie jak dają sobie radę:)

18 września 2017 r.

Przedszkolaki dzisiaj przypominały sobie jakie zasady obowiązują w przedszkolu. Wszyscy świetnie je znają i zasłużyli na medal grzecznego przedszkolaka!

Jesienna galeria przedszkolaków

Przedszkolaki tworzą jesienne jeże!!!